(0 votes)

Fotobudka na przyjęciu - warto ?

Fotobudka na wesele, czyli młodsza siostra aparatu fotograficznego wynalezionego już w 1888 roku, przeżywa obecnie swoje 5 minut i od kilku lat bawi i dokumentuje imprezy weselne na całym świecie. Większość z nas bez wahania przyzna, że fotobudka na wesele to dobry pomysł.

Godzina, dwie… a może całe wesele?

Niektóre Pary Młode organizują wesele na trzydzieści, a inne na dwieście osób. Czas, na jaki powinna zostać zamówiona fotobudka na wesele będzie oczywiście różny, w zależności od tego ile gości liczy Twoje przyjęcie weselne. Skorzystaj z oferty, która daje możliwość wynajęcia fotobudki na odpowiednią długość czasu. Dwie godziny na niedużą imprezę, a cztery lub nawet więcej na duże przyjęcia, podczas których nie jedna para zechce powtórzyć sesję.

Księga gości i upominek dla Waszych bliskich

Fotobudka na wesele zapewnia zabawę w czasie robienia zdjęć, ale co równie ważne, zostaną po niej setki zabawnych fotografii. Goście weselni mogą wydrukować zdjęcia na miejscu i wkleić je do księgi gości wraz z dedykacją dla Was. Można też poprosić o dodatkowe odbitki, zamówić więcej płyt CD lub pendrive’ów, które będą świetnym upominkiem dla Waszych najbliższych i jednocześnie świetnym upominkiem i podziękowaniem za przybycie, które możecie wręczyć na zakończenie przyjęcia weselnego.

Zapraszam do rezerwacji terminów.

Read 4310 times Last modified on niedziela, 23 grudzień 2018 15:29
More in this category: Dlaczego dj,a nie zespół ? »