Imprezy okolicznościowe

Obsługując imprezy okolicznościowe staram się, by zaproszeni goście bawili się od pierwszej do ostatniej nuty na parkiecie tworząc wyjątkowy klimat imprezy.

(0 votes)

Dj na imprezy okolicznościowe

wrzesień 07, 2016

Rokrocznie obchodzimy masę świąt, ważność których jest dla nas niekwestionowana.

Na przykład urodziny lub imieniny. Ostatnio, przygotowując różnego rodzaju uroczystości rodzinne, coraz więcej Polaków zwraca się po pomoc do osób, zajmujących się oprawą muzyczną. Przy tym wielu organizatorów poszukuje już nie pospolitego grajka, który puści kilka miłych kawałków z playbacku, lecz zawodowców, oferujących usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli potrzebujesz kreatywnego DJ-a oraz mistrza ceremonii z górnej półki, sięgnij po Kevisa! Poprowadzę Twoją imprezę tak, że poczujecie się w tym dniu naprawdę wyjątkowo!

Zawsze pytam o własną wizję swojej imprezy. Nie narzuczamy niczego z góry. W oparciu o zdobyte doświadczenie jestem w stanie doradzić klientowi, jak lepiej zrealizować jego pomysły i marzenia, jednocześnie potrafię elastycznie dostosować się do wizji i oczekiwań Zamawiącego, np. co do ulubionej muzyki, zabaw parkietowych.

Dodatkowo Państwo nie musicie szukać zadnego sprzętu. Całe wyposażenie, które zapewni odpowiednią moc oraz jakość dźwięku i oświetlenia dyskotekowego, przywioze ze sobą.

Zapraszam do rezerwacji terminów.

Wyślij wiadomość

Ostatni artykuł